KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12374544
nr 1237 4544
Guennadi Kalinitchenko
(f. 1949), Sverige
Oljemålning, Guennadi Kalinitchenko, Hamnmotiv, 1987. Monogramsignerad. Olja på duk, på kartong, 49x69 cm. Ej ram
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 februari 2019
kl 19:07:45
22/2 16:25:22